DRUGA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 15 stycznia 2017r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Zakończyliśmy „kolędę”, duszpasterską wizytę rodzin naszej parafii. Drodzy Parafianie, za wspólną modlitwę, wszystkie spotkania, rozmowy, życzliwość, ofiary, pragniemy Wam z serca podziękować. Zapewniamy Was o naszej systematycznej modlitwie. Przy tej okazji przypominamy, że w każdą niedzielę i święta odprawiamy za parafian żywych i zmarłych Mszę świętą.
  2. W dniach od 18 do 25 stycznia w całym Kościele będzie trwał Tydzień Powszechnej Modlitw o Jedność Chrześcijan. W to wielkie nawoływanie Kościoła do jedności włączmy także nasze osobiste modlitwy. Niech będą one skromnym wkładem w dzieło ekumenizmu.
  3. W sobotę, 21 stycznia, przypada Dzień Babci, a w niedzielę, 22 stycznia – Dzień Dziadka. Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia św. i serdeczna pamięć.
  4. W środę po wieczornej Mszy św. spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.
  5. Sięgajmy po prasę katolicką; Niedzielę i Gościa, i czytajmy troszcząc się o duchowy rozwój.
  6. W kiosku przy kościele jest do nabycia kalendarz ze św. Bratem Albertem w cenie 3 zł., z racji przeżywanego Roku Albertyńskiego.
  7. W czwartek czcić będziemy św. Józefa Sebastiana Pelczara, pasterza kościoła przemyskiego i wielkiego Polaka, patrona kościoła filialnego na Kątach. Msza św. ku Jego czci, na Kątach w przyszłą niedzielę.
  8. W tym tygodniu zmarli: Augustyn Lenar i Witold Barszczak. Dobry Jezu …
  9. Słowo Życia: „W czynieniu dobrze nie ustawajmy, bo gdy pora nadejdzie, będziemy zbierać plony, jeżeli w pracy nie ustaniemy” (Ga 6,9).