Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
2 czerwca przypadała Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa. W tym dniu homilie w naszej parafii głosił ks. Zbigniew Malec. Po Mszy Świętej o godzinie 11.00 wierni uczestniczyli w modlitwie o potrzebne łaski dla naszej Archidiecezji, Kościoła i Ojczyzny, o nowe powołania kapłańskie i zakonne oraz wynagradzającej za popełnione … Czytaj dalej