20 czerwca grupa dzieci i młodzieży angażująca się we wspólnoty parafialne przy Farze Łańcut wraz z opiekunami udała się na wycieczkę do Zamościa.
Serdeczne podziękowania dla Urządu Miasta Łańcuta za dofinansowanie wyjazdu, który miał na celu twórcze zagospodarowanie czasu.