1. Dziś tak jak w każdą niedzielę Wielkiego Postu zapraszamy o godz. 16.30 na nabożeństwo ku Matki Bożej Bolesnej a o 17.00 na Gorzkie Żale.

2. W czwartek przypada uroczystość św. Józefa, oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, patrona i opiekuna Kościoła, patrona ojców, a także wielu z nas noszących jego imię od chrztu i bierzmowania. W tym dniu imieniny obchodzi też Pasterz Kościoła Przemyskiego ks. Abp. Józef Michalik. Pamiętajmy w naszej modlitwie o solenizantach. Na nowennę do Matki Bożej i Mszę Świętą o godz. 18.00 serdecznie zapraszamy ojców naszej parafii a także wszystkich solenizantów i solenizantki.

3. Przypominamy o drodze krzyżowej w piątki i zachęcamy do licznego uczestnictwa i modlitwy w intencji naszych parafialnych rekolekcji, które rozpoczniemy w sobotę o godz. 18.00. Rekolekcje poprowadzi Ks. dr Marek Studenski, kapłan diecezji bielsko – żywieckiej, dyrektor wydziału katechetycznego kurii. Program rekolekcji został zamieszczony w Gaude Mater, oraz jest na afiszach i stronie internetowej naszej parafii.

4. Za tydzień Akcja Katolicka będzie rozprowadzać Caritasowe baranki wielkanocne i paschaliki.

5. Za dwa tygodnie przypada Niedziela Palmowa Męki Pańskiej, a zarazem Światowy Dzień Młodzieży, obchodzony w naszej Archidiecezji w tym roku w Brzozowie. Zachęcamy młodzież do udziału. W środę po wieczornej Mszy św. odbędzie się spotkanie organizacyjne dla wyjeżdzających.

6. W niedzielę palmową, Koło misyjne będzie rozprowadzać palmy i zbierać fundusze na misje.

7. We wtorek po wieczornej eucharystii spotkanie nauczycieli w ramach duszpasterstwa a w czwartek Rycerzy Kolumba.

8. Czytajmy prasę katolicką. Do Gościa jest dołączony dodatek z myślami papieża Franciszka, natomiast niedziela podejmuje temat ojcostwa.

9. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odszedł do wieczności Tadeusz Cwynar. Polećmy go miłosierdziu Bożemu: „Wieczny odpoczynek…”.

10. Słowo Życia: „Żyć Ewangelią to walczyć z egoizmem. Ewangelia to przebaczenie i pokój. To miłość pochodząca od Boga” (papież Franciszek).