1. Dziś – trzecia niedziela Wielkiego Postu. Zapraszamy na dróżki do Matki Bożej Bolesnej o godz. 16.30 i o 17.00 na rozważanie męki Pana Jezusa podczas Gorzkich Żali.
  2. Z racji Dnia Kobiet dziękujemy wszystkim panią za dobro, które wnoszą w życie Kościoła i Ojczyzny, modlimy się za Was i życzymy, abyście pamiętały, że prawdziwym obrońcą godności kobiety jest Chrystus.
  3. We wtorek po wieczornej Mszy św., rozpoczynamy nowennę do św. Józefa przed doroczną uroczystością. Zachęcamy do modlitwy do św. Józefa wszystkich ojców i mężów, aby na Jego wzór realizowali swe powołanie do ojcostwa.
  4. Za dwa tygodnie w naszej parafii rozpoczną się rekolekcje wielkopostne. Program rekolekcji znajduje się w Gaude Mater. Prosimy o modlitwę w tej ważnej intencji.
  5. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych i nowennie do Matki Bożej Szkaplerznej, a także do lektury Pisma Świętego, książek religijnych i prasy katolickiej, rozprowadzanej w naszej parafii. Uczyńmy to w trosce o pogłębienie naszej wiary i przyjaźni z Bogiem.
  6. 7.Bóg zapłać za dar ołtarza złożony dziś na tacę, który jest przeznaczony na konserwację witraży w nawie południowej naszego kościoła.
  7. Trwają zapisy młodzieży na wyjazd na Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej do Brzozowa. Zachęcamy młodych a szczególnie drugie klasy gimnazjum, aby w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania na SMAP doświadczyli wspólnoty Kościoła.
  8. W niedziele Bożego Miłosierdzia (12.04 br.) jest organizowana pielgrzymka do Sanktuarium BożegoMiłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach. Informacje o pielgrzymce zamieszczone są przy kościele w gablotach. Zapraszamy.
  9. W przyszłą niedzielę kwestować będzie przy naszym kościele Towarzystwo Brata Alberta na rzecz kuchni dla ubogich.
  10. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli do wieczności: Andrzej Bieniasz, Krystyna Kamiejska, Anna Michno, Stanisław Bizoń. Polećmy ich miłosierdziu Bożemu: „Wieczny odpoczynek…”
  11. Słowo Życia: Miłość wobec Boga, polega na zachowaniu Jego przykazań, które są naszą wolnością.