1. Dziś modlimy się za misje i misjonarzy posłanych do narodów i wspieramy ich ofiarami składanymi do puszek przy kościele.
 2. O godz. 17.00 zapraszamy na Gorzkie Żale i zmianę tajemnic różańcowych. Taca na Gorzkich Żalach jest przeznaczona na kwiaty do Bożego Grobu.
 3. W środę przypada święto św. Kazimierza, królewicza. Po Mszy wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.
 4. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź święta przed I piątkiem w czwartek od godz. 17.00 i w piątek od godz. 16.00. Godzina święta – w czwartek o godz. 16.45, a następnie nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej i Msza Święta transmitowana przez Radio FARA. W pierwszy piątek kapłani odwiedzą chorych z posługą sakramentalną. W sobotę o godz. 7.30 Msza św. ku czci Niepokalanego Serca. Po wieczornej Mszy św. różaniec i adoracja Najśw. Sakramentu prowadzona przez Domowy Kościół.
 5. W dniach od 27 do 29 marca (piątek, sobota i Niedziela Palmowa) w Brzozowie odbędzie się Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej. Młodzież, która chciałaby uczestniczyć w tym wydarzeniu, zapraszamy na spotkanie organizacyjne w dniu 6 marca (piątek) po Mszy Świętej wieczornej.  Zapraszamy młodzież począwszy od klasy I szkoły gimnazjalnej. Szczegółowe informacje na stronie parafialnej.
 6. W najbliższy wtorek zapraszamy na kolejną medytację biblijną z indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem po wieczornej Mszy świętej, którą poprowadzi ks. Maciej Gierula.
 7. Czytajmy prasę katolicką. Niedziela poświęca wiele miejsca polskim bohaterom żołnierzom niezłomnym, Gość podejmuje ważne argumenty na temat nieudzielania komunii osoba rozwiedzionym żyjącym w powtórnym związku. Zapraszamy do czytania marcowego numeru Gaude Mater.
 8. W domu katechetycznym, otwarta zostaje Biblioteka parafialna, która czynna będzie w czwartki i piątki. Więcej informacji na ten temat w Gaude Mater.
 9. Z ołtarzy bocznych można dziś zabrać Caritasowe „skarbonki wielkopostne”, które są przeznaczone na gromadzenie drobnych oszczędności dla biednych. W sklepach Caritas wystawi kosze na żywność dla potrzebujących. Zarówno ofiary pieniężne, jak i środki żywności zostaną przekazane potrzebującym przed świętami wielkanocnymi.
 10. W dniu 14 marca jest organizowany wyjazd do Krakowa na misterium męki Pańskiej. Zapisy w kancelarii parafialnej.
 11. Parafialny Zespół Caritas informuje, że w pierwszy poniedziałek i drugi piątek miesiąca od godz. 17.00 do 18.00 można skorzystać porad radcy prawnego.
 12. Zachęcamy do udziału w rekolekcjach trzeźwościowych. Szczegóły są na afiszach.
 13. Zachęcamy do wsparcia naszej łańcuckiej wspólnoty Perełki, zrzeszającej młodych wolontariuszy i niepełnosprawnych 1% podatku. Ulotki informacyjne są rozłożone na bocznych ołtarzach.
 14. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli do wieczności: Anatol Chomicki Polećmy go miłosierdziu Bożemu: „Wieczny odpoczynek…”
 15. Słowo Życia: Słuchajmy Jezusa Chrystusa, jeżeli chcemy wygrać życie.