22 Niedziela Zwykła (30.08.2020 r.)

  1. We wtorek rozpoczęcie roku szkolnego. Choć warunki są niesprzyjające ze względu na zagrożenie epidemiczne, zachęcamy do uczestnictwa we Mszy św. uczniów szkół podstawowych i średnich o godz. 8.00 
  2. W tym tygodniu pierwszy czwartekpiątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w czwartek od 17.00 i w piątek od 16.00.
  3. W czwartek o 16.30. indywidualna Godzina Święta Straży Honorowej Najśw. Serca Pana Jezusa, a o 17.30 nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej i Msza św. animowana przez Apostolat Modlitwy za kapłanów.
  4. W piątek do południa odwiedzimy chorych. Wieczorem Msza św. z aktem oddania Najśw. Sercu, animowana przez Straż Najśw. Serca Pana Jezusa.
  5. W sobotę po Mszy św. o 7.30, różaniec męski. Zapraszamy i zachęcamy mężczyzn do modlitwy i odważnego wyznawania wiary z różańcem w ręku. W sobotę wieczorem o 18.00 nabożeństwo fatimskie z procesją wokół kościoła.
  6. W przyszłą niedzielę o 10.50 zmiana tajemnic różańcowych dzieci i rodziców modlących się za dzieci. Intencja modlitewna: O Boże błogosławieństwo dla rodzin. O 17.00 zmiana tajemnic różańcowych. Intencja modlitewna: O Boże błogosławieństwo dla dzieci i młodzieży oraz dla nauczycieli, wychowawców i katechetów.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  8. W tym tygodniu zmarli: Barbara Fugas, Zbigniew Szwacz, Marcin Bakalarczyk. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.
  9. Przypominamy o obowiązku zakładania maseczek, kiedy wchodzimy do świątyni na Mszę św., czy nabożeństwo. Noszenie maseczki to nasza odpowiedzialność za zdrowie innych.
  10. Słowo Życia: Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost – Bóg. [1 Kor 3,7]
29 sierpnia 2020|