CZWARTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 22 Marca 2020r.

  1. Drodzy Parafianie, w związku z epidemią koronawirusa i koniecznością, pozostania w domach, pragniemy Was zapewnić o naszej codziennej modlitwie w łączności z Wami o godz. 20.30. Wasze intencje polecamy Bogu za wstawiennictwem Matki Słowa Bożego. Prosimy abyście w rodzinach o tej porze odmawiali różaniec. Jesteśmy pewni, że modlitwa różańcowa, pełna wiary zaowocuje łaskami, których oczekujemy.
  2. Korzystajmy z transmisji Mszy św. internetowej z naszego kościoła, z rozgłośni radiowych: Radia Maryja, Radia Fara i Radia Via a także ze Mszy świętych w TVP, TRWAM, TV Polonia. Transmisja radiowo – telewizyjna Gorzkich Żali i Mszy świętej z naszego kościoła o godzinie 18.00.
  3. Transmisja internetowa z naszego kościoła stwarza nam możliwość udziału w rekolekcjach wielkopostnych, które rozpoczniemy w piątek drogą krzyżową o 17.30 i Mszą o 18.00. Na medytacje wielkopostne zapraszamy w sobotę o 18.00, w przyszłą niedzielę i poniedziałek.
  4. Dziś zachęcamy, do udziału poprzez łącza internetowe w Dróżkach do Matki Bożej Bolesnej i Gorzkich Żalach a w piątek w nabożeństwach Drogi Krzyżowej.
  5. W środę 25 marca, przeżywać będziemy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Na Mszy św. o 18.00 podejmiemy duchową adopcję dziecka poczętego.
  6. W duchu wielkopostnej solidarności chcemy wesprzeć działalność charytatywną „Caritas”. Przy ołtarzu św. Sebastiana są caritasowebaranki wielkanocne i paschaliki. Cena paschalika – 8 zł a baranka – 6 zł. Ofiary prosimy składać do skrzynki z napisem prasa katolicka. Za dar serca składamy Bóg zapłać.
  7. W ostatnim tygodniu, w naszej parafii zmarli Rafał Czado, Maria Froń, Karolina Styś. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie …
  8. Słowo Życia: Jezus Chrystus jest światłością świata, kto idzie za Nim, będzie miał światło życia.
22 marca 2020|