SZÓSTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 16 lutego 2020r.

  1. Dziś o 14.00 warto wybrać do hali MOSiR w Łańcucie, na Charytatywny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Łańcuta z udziałem 8 drużyn. Oprócz drużyny Księży w turnieju, wezmą udział, między innymi drużyny: Policji, Straży Pożarnej, Muzeum Zamku, Samorządowców Miasta i Powiatu.
  2. Jutro o 18.00 Msza św. i spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowania z klas VI.
  3. W czwartek o 17.30 zapraszamy na nieustanną nowennę do Matki Bożej Szkaplerznej.
  4. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Nabożeństwo Czterdziestogodzinne, które poprowadzi ks. Marek Typrowicz z Ustrzyk Górnych.
  5. Najnowszy numer Niedzieli, porusza ważne zagadnienie; w jaki sposób rodzice, w dzisiejszym świecie, winni skutecznie przekazywać wiarę swoim dzieciom, aby kiedy dorosną, pozostały jej wierne? Ponadto warto przeczytać artykuły; Drogowskazy katolika, którymi są przykazania kościelne, oraz Umiar w czasach nadmiaru. Dzisiaj w Gościu możemy przeczytać o najnowszej książce, w której papież Franciszek opowiada o swoich spotkaniach ze św. Janem Pawłem II.
  6. Komenda Powiatowa Policji w Łańcucie, informuje, o natężeniu zjawiska oszustwa na tzw. wnuczka czy policjanta. Ofiarami padają osoby starsze. Policja apeluje o ostrożność i czujność w kontaktach z osobami proszącymi nas o pieniądze. Jeżeli mamy wątpliwości co do tożsamości rozmówcy, należy przerwać rozmowę i powiadomić policję, dzwoniąc pod numer 112.
  7. W tym tygodniu zmarła Stefania Pokrywka. Dobry Jezu …
  8. Słowo Życia: Kiedy żyjemy według Bożych przykazań miłujemy Boga i budujemy cywilizację miłości, która jest godną człowieka (św. Jan Paweł II).
15 lutego 2020|