PIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 9 lutego 2020r.

 1. We wtorek 11 lutego obchodzić będziemy Światowy Dzień Chorych. Zapraszamy chorych i osoby starsze na Mszę św. o godz. 10.00, podczas której zostanie udzielony sakrament namaszczenia. Prosimy rodziny, opiekunów i sąsiadów o pomoc w dotarciu chorym do kościoła. Spowiedź dla nich od godz. 9.30.
 2. Po Mszy św. w Domu Dziennego Pobytu Caritas, okolicznościowe spotkanie dla chorych i seniorów. Pamiętajmy o chorych w naszych codziennych modlitwach i okazujmy im chrześcijańską miłość.
 3. Bóg zapłać za dar ołtarza złożony dziś na tacę, który jest przeznaczony na ogrzewanie kościoła.
 4. We wtorek spotkanie Akcji Katolickiej oraz Apostolatu Biblijnego po Mszy św. wieczornej w Domu Parafialnym.
 5. W czwartek o 17.30 nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej.
 6. W przyszłą niedziele o godz. 16.00 Msza św. dla dzieci komunijnych i ich rodziców.
 7. W piątek 14 lutego czcimy patronów Europy św. Cyryla i Metodego.
 8. Zapraszamy do czytania tygodników Niedziela i Gość, które jak zawsze dostarczają zdrowego pokarmu dla życia duchowego, społecznego i kulturalnego. O sensie cierpienia, miłości i sile modlitwy pisze Niedziela, która zamieszcza dodatek z modlitwami o miłość.
 9. Burmistrz Miasta informuje, że wydawanie żywności osobom zakwalifikowanym do programu, odbędzie się 11.02. br. w godz. 9.00 – 13.00 w magazynie Łańcuckiego Zakładu Komunalnego ul. Traugutta 20 (naprzeciw Komendy Policji).
 10. W tym tygodniu zmarł Stanisław Michna. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie …
 11. Słowo Życia; Tak niech wasze światło jaśnieje przed ludźmi, aby widzieli wasze dobre uczynki i chwalili Ojca waszego, który jest w niebie.
8 lutego 2020|