II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM – 5 stycznia 2020r.

  1. W naszej parafii gościmy przedstawiciela wydawnictwa Świętego Pawła, który rozprowadza kalendarz na rok 2020 z Ewangelią na każdy dzień.
  2. Dziś o godz. 15.00 i 17.00 zapraszamy do MDK na jasełka „Największa jest Miłość”, wykonaniu łańcuckiej grupy teatralnej.
  3. O godz. 17.00 różaniec i zmiana tajemnic.
  4. W tym tygodniu dalszy ciąg wizyty duszpasterskiej, według porządku zamieszczonego na stronie internetowej parafii lancut.przemyska.pl.
  5. Jutro Uroczystość Objawienia, Msze św. w porządku niedzielnym. Na każdej Mszy św. błogosławieństwo kredy i kadzidła, które będzie można nabyć przy kościele. Ofiary składane przy tej okazji będą przekazane na misje w Gabonie. Taca również na potrzeby misyjne Kościoła.
  6. W naszym mieście odbędzie się Orszak Trzech Króli, organizowany przez wszystkie łańcuckie parafie we współpracy z władzami samorządowymi. O godz. 14.15 z naszego kościoła wyruszy na Rynek św. Rodzina, ze śpiewem kolęd. Na Rynku spotkają się trzy orszaki idące z łańcuckich parafii i udamy się wspólnie do hali sportowej im. Witka przy TMRze, aby kolędować Panu naszemu Jezusowi Chrystusowi. Zachęcamy do licznego udziału.
  7. Tygodnik Niedziela odpowiada na pytanie jak uchronić dzieci przed pornografią? Ponadto zawiera dodatek, którym jest modlitewnik. Gość niedzielny pisze o Prymasie Tysiąclecia, które stale zachęcał, byśmy czuli wolę życia i wznosili się ponad przeciętność.
  8. W tym tygodniu zmarli; Zofia Szpytma i Andrzej Demków. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie …
  9. Słowo Życia; Mądrość Boża pragnie zapuści swe korzenie w naszych umysłach i sercach.
4 stycznia 2020|