UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ RODZINY – 29 grudnia 2019r.

 1. Gratulujemy małżonkom, którzy pielęgnują swą miłość i dziś odnowili przysięgę małżeńską. Życzymy Wam kontemplacji życia Świętej Rodziny i wzrastania we wzajemnej miłości.
 2. Jutro zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, a po niej na rodzinne kolędowanie przy żłobku, które poprowadzi Łańcucka Odnowa w Duchu Święty.
 3. We wtorek ostatni dzień roku 2019, Msza św. z nabożeństwem dziękczynno – przebłagalnym o godz. 16.00; nie będzie Mszy o 18.00.
 4. W środę Nowy Rok, Uroczystość Bożej Rodzicielki a zarazem Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Msze św. w porządku niedzielnym.
 5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek, dziękczynna adoracja Najśw. Sakramentu za dar Eucharystii i kapłaństwa. O godz. 16.30 Godzina Święta Straży Honorowej Najśw. Serca Pana Jezusa. W piątek do południa odwiedzimy chorych. Okazja do spowiedzi na mszach porannych, oraz w czwartek i piątek od. 17.00W sobotę po wieczornej Mszy św. adoracja i różaniec ku czci Niepokalanego Serca Maryi.
 6. W poniedziałek, czwartek, piątek i sobotę dalszy ciąg wizyty duszpasterskiej, według planu zamieszczonego w Gaude Mater.
 7. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 i 17.00 zapraszamy do MDK na jasełka „Największa jest Miłość”, wykonaniu łańcuckiej grupy teatralnej. Bezpłatne wejściówki są do odebrania w MDK, zakrystii i w kancelarii parafialnej.
 8. W Uroczystość Objawienia (6.01.) odbędzie się w naszym mieście Orszak Trzech Króli. Z naszego kościoła o 14.00 wyruszy na Rynek św. Rodzina, ze śpiewem kolęd. Na Rynku spotkają się trzy orszaki idące z łańcuckich parafii i udamy się wspólnie do hali sportowej im. Witka przy TMRe. Prosimy o przygotowanie na orszak koron i innych rekwizytów.
 9. Za tydzień o 17.00 różaniec i zmiana tajemnic.
 10. W tym tygodniu zmarli: Wiesława Stecko, Izabela Kolek i Jan Bąk. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.
 11. Słowo Życia;Obleczmy się w serdeczne współczucie, w dobroć, pokorę, cichość, cierpliwość, znosząc jedni drugich i wybaczajmy sobie nawzajem (…). Na to wszystko przywdziejcie miłość (Kol 3,12n.)
28 grudnia 2019|