TRZYDZIESTA NIEDZIELA – 27 PAŹDZIERNIKA 2019r.

 1. Dziś gościmy w naszej parafii misjonarkę z Zambii S. Sarę boromeuszkę, która pochodzi z Woli Dalszej. Dziękujemy za świadectwo wiary. Bóg zapłać wszystkim, którzy wesprą posługę misyjną Siostry duchowo i materialnie. Zachęcamy też, do wspierania misji poprzez udział w akcji Znicz na misje.
 2. W domu parafialnym, S. Łukasza przyjmuje dziś na wypominki za zmarłych. Kartki do wypisywania zmarłych są wyłożone na bocznych ołtarzach.
 3. Jutro o 18.00 Msza św. i Seminarium Odnowy Wiary.
 4. W środę 30 X o 17.00 zapraszamy na różaniec ze świętymi. Zachęcamy do licznego udziału z wizerunkiem patrona lub ucharakteryzowani na wybranego świętego;zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych, grupy parafialne, aby poprzez to nabożeństwo wzywać wstawiennictwa świętych, o dar mądrego życia.
 5. W piątek, 1 listopada, przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. W tym dniu mamy obowiązek uczestniczenia we Mszy Świętej. Msze św. w naszym kościele będą sprawowane w porządku niedzielnym. Dodatkowa Msza św. o 14.00 na cmentarzu. Nie będzie mszy św. wieczornej o 18.00.
 6. Z racji uroczystości Wszystkich Świętych, spowiedź w czwartek od godz. 16.00.
 7. Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta, 1 listopada będzie kwestować na cmentarzu, na rzecz kuchni dla bezdomnych i ubogich. Pomagajmy zmarłym również poprzez jałmużnę.
 8. W sobotę 2 listopada, wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Zachęcamy do udziału we mszy św. i modlitwy za zmarłych. Po Mszy wieczornej, procesja z modlitwą wypominkową za zmarłych w ostatnim roku. Zapraszamy na tę modlitwę wszystkich, a szczególnie rodziny, które pożegnały swoich bliskich w ostatnim roku.
 9. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. W sobotę do południa odwiedzimy chorych.
 10. W przyszłą niedzielę o godzinie 11.00 Msza św. w intencji byłych właścicieli Zamku w Łańcucie i pracowników Muzeum, a o 17.00 różaniec i wypominki za zmarłych z róż różańcowych, oraz zmiana tajemnic.
 11. Tygodnik Niedziela odpowiada na pytania; kim są święci i dlaczego ich czcimy? Ponadto znajdziemy w nim wiele ciekawych wywiadów i informacji. Gość dołącza do ostatniego numeru ciekawy film fabularny pt. Bernadetta cud w Lourdes. Zapraszamy do lektury.
 12. W tym tygodniu zmarli: Marian Kuraś, Adam Słonina, Jan Podkalicki i Kazimiera Dzieniewicz. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.
 13. Słowo Życia: W dobrych zawodach wystąpiłem, bieg ukończyłem, wiary ustrzegłem, na koniec odda mi Pan wieniec sprawiedliwości (por. 2 Tym 4, 5n).
26 października 2019|