Kurs małżeński „Jak zbudować zdrowe małżeństwo, które trwa całe życie?”

Serdecznie zapraszamy na kurs małżeński pod hasłem: „Jak zbudować zdrowe małżeństwo, które trwa całe życie?”

Kurs małżeński to seria 7 sesji odbywających się raz w tygodniu, których celem jest pomoc parom małżeńskim we wzmocnieniu wzajemnej relacji. To wspaniała okazja, aby spędzić czas razem jako para, patrząc na ważne zagadnienia dotyczące małżeństwa. Kurs małżeński jest bardzo praktyczny i z całą pewnością pomaga budować zdrowe małżeństwo, które trwa ”póki śmierć nas nie rozłączy”.

Każde spotkanie rozpoczyna się romantycznym poczęstunkiem. Małżonkowie siadają przy pięknie nakrytych dwuosobowych stolikach, przy których serwowany jest poczęstunek, a w tle towarzyszy im przyjemna muzyka. Prezentowany następnie wykład, zawierający cenne treści, przerywany jest ćwiczeniami, które uczestnicy wykonują w parach. Na kursie nie ma pracy w grupach i dzielenia się doświadczeniem małżeńskim z kimkolwiek. JEST TO CZAS DLA MAŁŻONKÓW I MIĘDZY NIMI.

Kurs jest przydatny nie tylko dla małżeństw stabilnych, ale i dla par przeżywających trudności, którym pomaga odnowić wzajemną komunikację. Staż małżeński nie jest przeszkodą. Liczą się chęci i odwaga.

Plan kursu:

Sesja 1 – Budowanie mocnych fundamentów.

Sesja 2 – Sztuka komunikacji

Sesja 3 – Rozwiązywanie konfliktów

Sesja 4 – Moc przebaczenia

Sesja 5 – Wpływ rodziny – przeszłość i teraźniejszość

Sesja 6 – Dobry seks

Sesja 7 – Miłość w działaniu

Wszystkich zainteresowanych małżonków zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 17 października o godz.19.00 w sali budynku CARITAS przy parafii farnej w Łańcucie.

Zgłoszenia do udziału w spotkaniu organizacyjnym prosimy kierować na adres e-mail: diakoniamalzenska@gmail.com lub pod numer telefonu: 605 981 423 do 15.10.2019 r.

12 października 2019|