DWUDZIESTA SIÓDMA NIEDZIELA 6 PAŹDZIERNIKA 2019r.

  1. Dziękujemy ks. Łukaszowi Hołubowi, misjonarzowi z Ekwadoru, za posługę Słowa podczas dzisiejszej liturgii. Życzymy zdrowia i sił w pracy ewangelizacyjnej. Składamy Bóg zapłać wszystkim, którzy swymi ofiarami wspierają misjonarzy, a dziś pomoc ofiarują naszemu Gościowi, aby mógł kontynuować misję Jezusa Chrystusa.
  2. Dziś różaniec i zmiana tajemnic o 17.00.
  3. W piątki o 16.45 zapraszamy dzieci z klas III, IV, V i VI na spotkania Oazy Dzieci Bożych. Apelujemy do rodziców, aby motywowali swoich synów i córki do udziału w spotkaniach.
  4. W najbliższą sobotę 12 X o godz. 10.00, rozpocznie się Archidiecezjalny Kongres Biblijny. Zapraszamy do udziału, wszystkich zainteresowanych pogłębioną lekturą Pisma Świętego. Program kongresu jest zamieszczony w Gaude Mater.
  5. Październikowy numer Gaude Mater jest poświęcony znaczeniu i roli modlitwy w naszym życiu. Zapraszamy do lektury, aby odkryć jej uzdrawiającą moc. Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą nasz parafialny miesięcznik i zapraszamy do współredagowania nowe osoby.
  6. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Dzień papieski pod hasłem: Wstańcie, chodźmy!
  7. Za tydzień w wyborach do parlamentu, rozstrzygniemy o przyszłości Polski. W związku z tym posłuchajmy komunikatu Przewodniczącego KEP abpa. St. Gądeckiego. Warto na ten temat przeczytać także artykuły w Niedzieli i Gościu.
  8. W tym tygodniu zmarli; Władysław Dzień i Maria Garbacz. Wieczne odpoczywanie …
  9. Słowo Życia: Panie umacniaj naszą wiarę, rozpalaj miłość i ucz trzeźwego myślenia.
5 października 2019|