DWUDZIESTA SZÓSTA NIEDZIELA – 29 września 2019r.

 1. Jutro o 18.00 zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo uwielbienia.
 2. We wtorek rozpoczyna się październik, miesiąc nabożeństw różańcowych, które w naszym kościele będzie odprawiane w niedziele o 17.00 a w dni powszednie o 17.30. Zachęcamy do modlitwy różańcowej i licznego udziału w nabożeństwach. Przypominamy, że za odmówienie jednej części różańca, można uzyskać odpust zupełny. Módlmy się też na różańcu za Ojczyznę.
 3. W tym tygodniu odbywać się będą spotkania dla kandydatów do bierzmowania; we wtorek klasy VIII, w środę klasy VII. Kandydaci w te dni poprowadząteż różaniec, natomiastw czwartek Apostolat modlitwy za kapłanów, a w piątek Straż NSPJ.
 4. W październiku, ze względu na różaniec, kancelaria będzie czynna do 17.20.
 5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek o 16.30 Godzina Święta Straży Honorowej NSPJ, a po Mszy wieczornej spotkanie Apostolatu Modlitwy za kapłanów i Straży NSPJ.
 6. Spowiedź z racji pierwszego piątku: w czwartek od 17.00 i w piątek od 16.00. W piątek do południa odwiedzimy chorych z posługą kapłańską.
 7. W najbliższą sobotę odbędzie się Archidiecezjalna Pielgrzymka Maturzystów do Częstochowy, z tej racji Ks. Wiktor odwiedzi swoich chorych w czwartek.
 8. W pierwszą sobotę miesiąca, zapraszamy na nabożeństwo fatimskie ku czci Niepokalanego Serca Maryi. Po mszy wieczornej precesja różańcowa, zakończona apelem. Nie będzie nabożeństwa różańcowego o 17.30.
 9. W środę spotkanie Akcji Katolickiej.
 10. W najbliższy piątek, w godzinach 16 -17.15, w kancelarii parafialnej, będą udzielane bezpłatne porady prawne dotyczące stwierdzenia nieważności małżeństwa.
 11. Również w piątek o godz. 18.45, zapraszamy na spotkanie z Janem Pospieszalskim – Wojna o Wartości, które odbędzie się w sali teatralnej za plebanią.
 12. W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic, a na mszach będziemy gościć misjonarza z Ekwadoru, Ks. Łukasza Hołub.
 13. Tygodniki katolickie Niedziela i Gość sieją zdrowe ziarno prawdy i zapraszają na swoje łany.
 14. W tym tygodniu zmarła Franciszka Szubart. Wieczne odpoczywanie …
 15. Słowo Życia:Jedyna broń, której Polska używając, odniesie zwycięstwo – to Różaniec.
28 września 2019|