DWUDZIESTA PIĄTA NIEDZIELA – 22 września 2019r.

  1. Sługa Boży ks. kard. August Hlond powiedział: Jedyna broń, której Polska używając, odniesie zwycięstwo – to Różaniec. Wszystkich zatroskanych o losy Polski zachęcamy do modlitwy różańcowej w intencji Ojczyzny. Prosimy do dnia wyborów, o codzienne odmawianie dziesiątka różańca oraz ofiarowanie jednodniowego postu w tej intencji.
  2. Przypominamy, że w każdą sobotę w naszym Oanktuarium jest odmawiany różaniec w intencji Ojczyzny o godz. 8.00.
  3. W najbliższą sobotę 28 września, odbędzie się Archidiecezjalna Pielgrzymka Róż Różańcowych do Krosna. Z naszej parafii jest organizowany wyjazd autokarowy, zapisy w kancelarii parafialnej do czwartku. Zachęcamy do udziału.
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 Msza św. dla rodziców i dzieci klas III, rozpoczynająca bezpośrednie przygotowanie do I Komunii.
  5. Informujemy, że zbiórki ministranckie odbywać się będą we wtorki i środy o godz. 18.50 – ministranci młodsi i o godz. 19.30 – ministranci starsi (kl. VIII i szkoła średnia).
  6. Spotkania Oazy młodzieżowej i KSM odbywają się w piątki po Mszy wieczornej.
  7. Świetlica Caritas, zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia; w ramach których uczniowie rozwijają swe zainteresowania, otrzymują pomoc w nauce np. darmowe korepetycje z języka angielskiego, matematyki, informatyki, uczą się gry na gitarze i w sposób kreatywny spędzają wolny czas. Zapisy są prowadzone Świetlicy przy ul. Farnej 22 w godz. od 11 do 19.00.
  8. Najnowszy numer tygodnika Niedziela odpowiada na pytanie; Jaka jest recepta na szczęśliwe małżeństwo? Z kolei Gość niedzielny, przestrzega przed uzależnieniem od Internetu.
  9. Słowo Życia: Cokolwiek robisz, czyń dobrze i patrz na koniec.
21 września 2019|