XII Niedziela zwykła – 23 czerwca 2019

  1. Trwa oktawa Bożego Ciała. Dziś procesja eucharystyczna o 17.30., zachęcamy do licznego udziału. W pozostałe dni oktawy msza św. o 18.00 i procesja. W czwartek na zakończenie oktawy poświęcenie wianków oraz błogosławieństwo dzieci.
  2. Dzisiaj obchodzimy Dzień Ojca. Naszymi modlitwami i życzeniami obejmujemy ojców, aby stwarzali swoim najbliższym poczucie bezpieczeństwa i godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki.
  3. W poniedziałek uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela, po mszy wieczornej nabożeństwo uwielbienia i uzdrowienia.
  4. W czwartek Matki Bożej Nieustającej Pomocy i nowenna o 17.30.
  5. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje post.
  6. W sobotę Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 6.00, 7.30, 9.00, 18.00 i na Kątach o 18.00. Zachęcamy do udziału w Eucharystii w tych dniach.
  7. W tym tygodniu swoje imieniny przeżywać będą ks. prałat Władysław i ks. Jan. Solenizantom życzymy obfitości łaski Bożej, zdrowia i ludzkiej życzliwości. Podobne życzenia składamy wszystkim Janom, Janinom, Władysławom, Piotrom i Pawłom.
  8. W tym tygodniu zmarł Jan Kucha. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…
  9. Słowo Życia: Wygrywa życie ten, kto jest posłuszny Jezusowi i wiernie idzie za Nim. O tym posłuszeństwie i wierności Jezusowi pamiętajmy, wypoczywając na wakacjach.

 

 

 

 

23 czerwca 2019|