TRZECIA NIEDZIELA WIELKANOCNA – 5 maja 2019

 1. Dziś rozpoczynamy Tydzień Biblijny, który będziemy przeżywać pod hasłem: Głosili ewangelię mocą Ducha Świętego. Warto pamiętać, że kiedy czytamy Słowo Boże i je rozważamy, to napełniamy się Duchem Świętym. Dziś o godz.17.00 zapraszamy na nabożeństwo biblijne, połączone ze śpiewem litanii loretańskiej i zmianą tajemnic.
 2. Codziennie zapraszamy na nabożeństwo majowe o godz.17.30.
 3. Jutro o 16.15 zbiórka ministrantów; obecność obowiązkowa.
 4. W poniedziałek od godz.17.00 spowiedź dla bierzmowanych, świadków i ich rodzin. O 18.00 Msza św. i modlitewne czuwanie przed przyjęciem sakramentu bierzmowania.
 5. We wtorek o 18.00 Msza św. pod przewodnictwem Ks. Abpa Józefa Michalika, w czasie której udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży klas III gimnazjum i klas VIII z naszej parafii.
 6. W środę uroczystość odpustowa ku czci św. Stanisława Bpa, patrona Polski i naszej parafii. Msze o godz. 6.00, 7.30, 9.00 i 18.00 uroczysta suma z udziałem wszystkich grup parafialnych, dzieci klas IV w strojach komunijnych i kandydatów do bierzmowania. Przypominamy, że  w uroczystość św. Stanisława, parafianie łańcuckiej Fary są zobowiązani do udziału we mszy św. z racji, święta patronalnego.
 7. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 rocznica I Komunii św. dzieci z klas IV Szkoły Podstawowej. W sobotę od godz.16.30 możliwość spowiedzi dla dzieci i ich rodzin. Przygotowanie liturgii przed rocznicą w poniedziałek i czwartek o 16.00. Obecność dzieci rocznicowych obowiązkowa.
 8. W piątek o 18.45 spotkanie Rycerzy Kolumba.
 9. Zapraszamy na pielgrzymkę do Częstochowy, Kalisza, Lichenia i Warszawy, w dniach 31 maja – 2 czerwca, którą organizuje nasza parafia. Zapisy w kancelarii parafialnej.
 10. Najnowszy numer tygodnika Niedziela, zachęca do czytania Pisma Świętego. Warto wiedzieć, dlaczego należy je czytać? Zapraszamy do lektury. Polecamy także Gościa i gratisowe Dobre Nowiny.  
 11. W tym tygodniu zmarli: Maria Muller i Jerzy Zygmunt. Dobry Jezu ….
 12. Słowo Życia: Trzeba więcej słuchać Boga niż ludzi (Dz 5,29).
5 maja 2019|