CZWARTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 3 LUTEGO 2019r.

  1. Dziś o godz. 17.00 nabożeństwo biblijne i zmiana tajemnic różańcowych. Zapraszamy do udziału wszystkie grupy parafialne, róże różańcowe, kandydatów do bierzmowania i osoby kochające Pismo Święte.
  2. We wtorek wspomnienie św. Agaty, możliwość błogosławieństwa chleba, wody i soli.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca – dzień, w którym modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Po wieczornej Mszy św. spotkanie Apostolatu modlitwy za kapłanów.
  4. W przyszłą niedzielę 10 lutego o godz. 16.00 w MDK odbędzie koncert charytatywny „dla Michała”, organizowany przez I LO w Łańcucie. Warto odwiedzić stronę internetową szkoły, aby zapoznać się ze szczegółami i wziąć udział w koncercie.
  5. W najnowszym numerze Niedzieli warto przeczytać artykuły: Młodzi są Bożym „teraz”, Nie mów fałszywego świadectwa, Pelczarowska duchowość, jak również przybliżyć sobie postać mistyczki i stygmatyczki Marty Robin. Do Gościa jest dołączony obrazek z modlitwą rodziców za dzieci. Zapraszamy do lektury.
  6. Na bocznych ołtarzach znajdują się gratisowe egzemplarze najnowszego numeru Dobre Nowiny.
  7. W tym tygodniu zmarła Zofia Machowska. Dobry Jezu a nasz Panie …
  8. Słowo Życia: Ty, mój Boże, jesteś moją nadzieją, od łona matki moim opiekunem, Panie, Tobie ufam od młodości. Moje usta będą głosiły Twoją chwałę. (Ps 71).
2 lutego 2019|