DRUGA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 20 stycznia 2019r.

  1. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Drodzy Parafianie, za wspólną modlitwę, wszystkie spotkania, rozmowy, życzliwość, ofiary, z serca dziękujemy. Bóg zapłać. Zapewniamy Was o naszej systematycznej modlitwie. Przy tej okazji przypominamy, że w każdą niedzielę i święta odprawiamy za parafian żywych i zmarłych Mszę świętą.
  2. Dziś o godz. 16.30, zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu Chóru Łańcuckiej Fary i uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej w Łańcucie.
  3. Trwa Tydzień Powszechnej Modlitw o Jedność Chrześcijan. W to wielkie nawoływanie Kościoła do jedności włączmy także nasze osobiste modlitwy.
  4. Jutro przypada Dzień Babci, a we wtorek Dzień Dziadka, które są okazją do wyrażenia im wdzięczności, także przez modlitwę i dar Komunii św. w ich intencji.
  5. W tym tygodniu odbywać się będą spotkania formacyjne kandydatów do sakramentu bierzmowania. Jutro o 18.00 dla młodzieży klas III gimnazjum, we wtorek dla klas VIII a w środę dla klas VII.
  6. Ministrantom przypominamy, że zbiórki odbywają się w każdy poniedziałek o 16.45.
  7. W środę po wieczornej Mszy św. spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.
  8. W ostatnim numerze Niedzieli i Gościa znajdziemy odpowiedź na pytania: Jakie znaczenie ma wybór imienia?, oraz Jak przeżyć bunt nastolatka? Zapraszamy do lektury.
  9. W tym tygodniu zmarli: Tadeusz Ryznar, Zdzisław Pondel, Janina Frączek, Wiesław Prokop, Anna Baran i Helena Murias. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.
  10. Słowo Życia: „W czynieniu dobrze nie ustawajmy, bo gdy pora nadejdzie, będziemy zbierać plony, jeżeli w pracy nie ustaniemy” (Ga 6,9).
19 stycznia 2019|