TRZYDZIESTA PIERWSZA NIEDZIELA – 4 LISTOPADA 2018r.

  1. Dziękujemy O. Andrzejowi, za ukazanie nam ABC intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa, której pragniemy dokonać w naszej parafii. Bezpośrednio intronizację poprzedzą rekolekcje, które w naszej parafii rozpoczną się w niedzielę 9 grudnia br. a sam akt intronizacji będzie miał miejsce 12 grudnia. Do tego wydarzenia wiary, przygotowujemy się także poprzez adorację wynagradzającą Najśw. Sakramentu, w każdy w wtorek o godz. 16.20. Zachęcamy wszystkich, którzy czują się odpowiedzialni za zbawienie własne i innych do włączenia się w tę modlitwę.
  2. Dziś o 17.00 różaniec za zamarłych i zmiana tajemnic.
  3. Również dziś o 19.00 w ramach wieczorów muzyki, zapraszamy na koncert pt.:Matce i Ojczyźnie w wykonaniu chóru łańcuckiej Fary.
  4. We środę spotkanie Akcji Katolickiej.
  5. Za tydzień 11 listopada, będziemy świętować 100 – lecie odzyskania niepodległości przez Polskę. Msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 11.00. W związku z tym w najbliższy czwartek podczas nowenny rozpoczniemy Triduum modlitw w intencji Ojczyzny. Przez trzy dni, podczas mszy św. o godz. 18.00, chcemy dziękować Bogu za dar niepodległej Ojczyzny i modlić się o mądrość dla Polaków, aby umieli dobrze zagospodarować dar wolności. Zachęcamy do licznego udziału. W piątek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na okolicznościową wieczornice.
  6. Najnowszy numer tygodnika Niedziela daje odpowiedź na pytanie: Jak przetrwać żałobę? Pisze też o ekspansji antyklerykalizmu, który zależy nie tylko od zachowań duchownych, ale jest generowany przez środowiska kierujące się przesłankami ideologicznymi, które usiłują wytworzyć antykościelne nastroje społeczne.
  7. Towarzystwo Brata Alberta w Łańcucie, dziękuje mieszkańcom Łańcuta i okolic za ofiarność, podczas kwesty na cmentarzu, na rzecz kuchni dla ubogich. Bóg zapłać.
  8. Zapraszamy do czytania Dobrych Nowin. Gratisowe egzemplarze są do zabrania z bocznych ołtarzy.
  9. W tym tygodniu zmarła Maria Babiarz. Wieczne odpoczywanie …
  10. Słowo Życia: Miłość Boga polega na życiu według dekalogu.
3 listopada 2018|