DWUDZIESTA SIÓDMA NIEDZIELA – 7 PAŹDZIERNIKA 2018r.

  1. Dziękujemy ks. Mariuszowi Stawarzowi, misjonarzowi z Kazachstanu, za posługę Słowa podczas dzisiejszej liturgii. Życzymy zdrowia i sił w pracy ewangelizacyjnej. Składamy Bóg zapłać wszystkim, którzy swymi ofiarami wspierają misjonarzy, a dziś pomoc ofiarują naszemu Gościowi, aby mógł kontynuować misję Jezusa Chrystusa.
  2. Dziś różaniec i zmiana tajemnic o 17.00.
  3. W tym tygodniu odbędą się spotkania formacyjne kandydatów do bierzmowania; w poniedziałek z klas III gimnazjum, we wtorek z klas VIII SP. w środę z klas VII. W ramach spotkania jest nabożeństwo różańcowe o 17.30 animowane przez młodzież i msza św. z konferencją.
  4. W czwartek o 17.30 nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej i różaniec w intencji Ojczyzny, a po mszy wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.
  5. W sobotę (13 X) z naszego kościoła, wyruszy piesza pielgrzymka w różnych potrzebach. W tym miesiącu pielgrzymować będziemy do Kraczkowej. Rozpoczęcie o godz. 8.00. Zapraszamy do wypisywania intencji na kartkach i składanie ich w skrzynce przy ołtarzu św. Sebastiana. Intencje te będą omadlane w czasie drogi, podczas nowenny i Mszy po przybyciu na miejsce. Organizatorzy zapewniają powrót do Łańcuta autobusem. Zainteresowanych prosimy o kontakt z ks. Wiktorem. Zapraszamy i zachęcamy do udziału w pielgrzymce.
  6. W najbliższą niedzielę prosimy o dar ołtarza na rzecz renowacji naszego kościoła.
  7. W Niedzielę 14 X przeżywać będziemy Dzień Papieski pod hasłem: Promieniowanie ojcostwa. W tym roku mija 40 lat od wyboru kard. Wojtyła na papieża. Z tej okazji dziś 17.00 odbędzie koncert poezji Karola Wojtyły w MDK w Łańcucie filia Podzwierzyniec. Wstęp wolny.
  8. Zapraszamy do czytania katolickiego tygodnika Niedziela oraz Gościa, do którego została dołączona płyta DVD z filmem Sprawa Chrystusa. To prawdziwa historia dziennikarza, który postanowił zmierzyć się z największą tajemnicą chrześcijaństwa; czy Jezus naprawdę istniał i kim jest?
  9. W tym tygodniu zmarli: Wanda Grega i Dominik Fenc. Dobry Jezu …
  10. Słowo Życia: Jeżeli miłujemy się wzajemnie, Bóg w nas mieszka i miłość ku Niemu jest w nas doskonała (1 J 4,1n.).
6 października 2018|