DWUDZIESTA PIĄTA NIEDZIELA – 23 września 2018r.

  1. Dziś w naszej parafii gościmy Pana Arkadiusza Łodziewskiego, świeckiego ewangelizatora, autora poradników, które są pomocne cierpiącym i zagubionym, a szczególnie tym co utracili wiarę i nadzieje. Naszemu Gościowi dziękujemy za świadectwo wiary w Chrystusa i za poradniki.
  2. Jutro o 18.00 Msza św. i wieczór uwielbienia prowadzony przez Arkadiusza Łodziewskiego. Temat spotkania: Bóg wyzwala z lęku i powołuje do świadectwa.
  3. Również jutro, ministrantów zapraszamy na zbiórkę o godz. 16.45, a we wtorek kandydatów na ministrantów o 16.30.
  4. W czwartek o 18.45 – spotkanie Rycerzy Kolumba.
  5. W najbliższą sobotę odbędzie się Archidiecezjalna Pielgrzymka Róż Różańcowych na Kalwarię Pacławską. Ponieważ jest duże zainteresowanie, dlatego zamówiliśmy drugi autokar. Chętnych prosimy o zapisy (do czwartku) w kancelarii parafialnej. Koszt wyjazdu 25 zł. Wyjazd o 7.30 z parkingu przy ul. Kościuszki – Centrum Komunikacji.
  6. W tym tygodniu patronować nam będą: w czwartek św. Wincenty a Paulo, w piątek św. Wacław a w sobotę archaniołowie Michał, Gabriel i Rafał. Solenizantom składamy jak najlepsze życzenia.
  7. Warto sięgnąć do najnowszego numeru Niedzieli i Gościa, znajdziemy tam treści, które przybliżą nam św. Ojca Pio, poznamy recenzję najnowszej biografii bł. ks. Jerzego Popiełuszki i przybliżymy sobie wizję Europy jaką miał św. Jan Paweł II.
  8. Dyrekcja Zespołu Szkół Tekstylno – Gospodarczych w Rakszawie zaprasza absolwentów na jubileusz 125-lecia szkoły. Uroczystość odbędzie się 20 października br. Więcej informacji uzyskamy w sekretariacie i na stronie internetowej szkoły.
  9. W tym tygodniu zmarła Janina Mach. Dobry Jezu na nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie.
  10. Słowo Życia: Bądźmy dla siebie dobrzy i miłosierni, abyśmy mogli z Bogiem królować na wieki.
22 września 2018|