CZTERNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 8 lipca 2018r.

  1. Wczoraj rozpoczęliśmy nowennę przed Uroczystością Matki Bożej Szkaplerznej, poprzez którą chcemy się przygotować do uroczystości odpustowych. Zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej, tych, którzy należą do bractwa Szkaplerza Świętego, oraz róż różańcowych, codziennie na mszę św. wieczorną i nowennę. Nowenna w czwartek o godz. 17.30. W przyszłą niedziele, w wigilie odpustu, o godz. 19.30 – modlitwa za zmarłych na cmentarzu.
  2. W tym tygodniu patronują nam; w środę św. Benedykt patron Europy, w czwartek św. Brunon z Kwerfurtu, w piątek św. Andrzej Świerad i Benedykt.
  3. W środę 11 lipca o 17.30 różaniec w intencji Ojczyzny prowadzony przez Akcję Katolicką.
  4. Trwają prace przy naszym kościele. Piękno parafialnej świątyni świadczy o naszej wierze, miłości do Chrystusa i Matki Najświętszej. Dziękujemy wszystkim, którzy czują się odpowiedzialni za matkę kościołów łańcuckich, i składają ofiary na odnowienie elewacji i otoczenia naszej świątyni. Bóg zapłać. Dziękując, prosimy wszystkich parafian, gości i sympatyków o ofiarność.Jednocześnie przepraszamy za wszelkie utrudnienia w dojściu do kościoła i prosimy o ostrożność.
  5. Ukazał się wakacyjny numer Gaude Mater. Zapraszamy do lektury. Również Niedziela i Gość zapraszają na swoje łany.
  6. W tym tygodniu w naszej parafii zmarli; Emilia Zdeb i Adam Berezowski. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie …
  7. Słowo Życia: Pamiętajmy o zapewnieniu Jezusa Chrystusa: Wystarczy ci mojej łaski. Moc bowiem w słabości się doskonali (2 Kor 12, 9).
8 lipca 2018|