DWUNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela – 24 czerwca 2018r.

  1. Trwają zapisy na XXXVIII Przemyską Pieszą Pielgrzymkę z Łańcuta na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach od 6 do 15 lipca b.r. Dziś o godz. 17.00 spotkanie organizacyjne. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Na bocznych ołtarzach wyłożone są deklaracje duchowego pielgrzymowania. Można na nich wypisać intencje, które będą odczytywane i omadlane podczas nowenny do Matki Bożej Jasnogórskiej w czasie pielgrzymki. Z tej racji można złożyć ofiarę na organizację pielgrzymki.
  2. Dziś i przez ostanie dni czerwca o 17.30, zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  3. We wtorek o godz. 18.00 Msza św. i nabożeństwo o uzdrowienie i uwolnienie. Serdecznie zapraszamy.
  4. W środę czcimy Matkę Bożą Nieustającej Pomocy, jest to także dzień imienin Ks. Prałata Władysława Kenara. Dostojnego Solenizanta polecamy modlitwie parafian. Dziś swoje imieniny przeżywa ks. Jan. Wszystkim Solenizantom składamy serdeczne życzenia błog. Bożego, opieki Matki Bożej i świętych patronów.
  5. W piątek uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 6.00; 7.30; 9.00; 15.15; 18.00. Ofiary zebrane na Mszach są przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona na WSD w Przemyślu. O godz. 17.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  7. Koło Radia Maryja organizuje 8 lipca autokarowa pielgrzymkę na Jasną Górę. Zapisy do 6 lipca w Kancelarii. Koszt 65 zł.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej Niedziela i Gość.
  9. W tym tygodniu do wieczności odeszli: Stanisław Lęcznar i Józef Felczak.
  10. Słowo Życia:: Przenikasz i znasz mnie, Panie, z daleka spostrzegasz moje myśli. (Ps. 139)

 

23 czerwca 2018|