JEDENASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 17 czerwca 2018r.

  1. Dziś o godz. 18.00 Mszy św., będzie przewodniczył ks. Abp Adam Szal, który dokona poświęcenia Centrum Caritas, w którym będzie Świetlica Socjoterapeutyczna dla dzieci i młodzieży, oraz Dom dziennego pobytu dla seniorów.
  2. Zarząd Koła Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta w Łańcucie, z racji święta patronalnego, zaprasza członków Koła na Mszę św. i spotkanie jutro o godz. 18.00.
  3. W tym tygodniu zakończenie roku szkolnego. Warto pamiętać, że każde dzieło, aby przyniosło dobre owoce, powinno być dobrze zakończone i ofiarowane Panu Bogu. Dlatego zapraszamy uczniów do skorzystania z sakramentu pokuty w czwartek od 17.00.Msze św. na zakończenie roku szkolnego; w piątek o godz. 8.00 dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych, o 9.00 dla Szkoły Podstawowej nr 1 z oddziałami gimnazjalnymi i o 10.00 dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 2.
  4. W sobotę 23 czerwca, obchodzić będziemy Dzień Ojca, który jest okazją do refleksji, życzeń i modlitwy. Życzymy ojcom, aby swe obowiązki traktowali jako powołanie i realizowali je na wzór św. Józefa.
  5. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  6. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie ludzi młodych na XXXVIII Przemyską Pieszą Pielgrzymkę z Łańcuta na Jasną Górę w dniach od 06 – 15 lipca b.r. Zapisy przyjmujemy w kancelarii parafialnej, bądź w zakrystii. Wszelkich informacji udziela przewodnik grupy ks. Wiktor Florek. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w niedzielę 24 czerwca o godz. 17.00.
  7. Informujemy, że weszły w życie, nowe przepisy państwowe dotyczące ochrony danych osobowych i w związku z tym wszelkie dokumenty kancelaryjne będą wydawane wyłącznie osobom zainteresowanym, lub tym, którzy mają pełnomocnictwo na piśmie.
  8. Zapraszamy do lektury tygodników katolickich Niedziela i Gość, które pomagają nam zrozumieć co w życiu chrześcijanina jest najważniejsze.
  9. W tym tygodniu w naszej parafii zmarli: Zofia Zając, Andrzej Magoń i Helena Konopko. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie …
  10. Słowo życia: „Bardzo pragnę waszego zawierzenia, aby wam błogosławić. Nie ma skuteczniejszego lekarstwa od miłości Jezusa Chrystusa”.
16 czerwca 2018|