PIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 4 lutego 2018r.

  1. Dziś o 17.00 różaniec i zmiana tajemnic.
  2. W czwartek zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Szkaplerznej.
  3. W najbliższy piątek 9 lutego w ramach Światowego Dnia Chorych, o godz. 10.00 Msza Święta wraz z Sakramentem Namaszczenia dla chorych i starszych. Serdecznie zapraszamy. Prosimy o pomoc, aby osoby starsze i chore mogły wziąć udział w tym nabożeństwie.
  4. W przyszłą niedzielę, w naszej parafii, rozpocznie się NABOŻEŃSTWO CZTERDZIESTOGODZINNE. Po każdej Mszy św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa za Ojczyznę z racji jedenastego dnia miesiąca.
  5. W niedzielę 11 lutego odbędzie się Charytatywny Turniej Piłkarski o Puchar Burmistrza Łańcuta, organizowany przez Caritas Archidiecezji Przemyskiej i MOSiR. Tym razem turniej jest organizowany dla bardzo chorej małej Wiktorii.
  6. Ukazał się lutowy numer Gaude Mater. Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą nasze pismo parafialne i zachęcamy do publikowania na jego łamach. Życzymy owocnej lektury.
  7. W Niedzieli warto przeczytać wywiad z abp Henrykiem Hoserem pt.: Ocalić życie i rodzinę, oraz artykuł Ks. Marka Dziewieckiego pt.: Duchowość – warunek szczęścia. Natomiast w Gościu warto zwrócić uwagę na artykuł Ks. Tomasza Jaklewicza pt.: Listy pisane węglem i złotem,w którym omawia listy więzienne św. Tomasza More, które są niezwykła duchową lekturą, rekolekcjami przygotowującymi na męczeństwo, świadectwem wiary i wierności sumieniu.
  8. W najbliższą niedzielę taca na cele parafialne; na konserwację elewacji i otoczenia naszego kościoła.
  9. W tym tygodniu zmarli: Bolesław Cisek, Maria Żychowska i Kazimiera Lasoń. Dobry Jezu …
  10. Słowo Życia: Biada mi, gdybym nie głosił Ewangelii (1 Kor 9,18).
3 lutego 2018|