CHRZEST PAŃSKI – 7 stycznia 2018r.

  1. W naszej parafii gościmy przedstawicieli wydawnictwa Świętego Pawła, którzy rozprowadzają kalendarz na rok 2018 z ewangelią na każdy dzień.
  2. Dziś o godz. 15.00 w MDK na Podzwierzyńcu jasełka w wykonaniu Grupy Teatralnej, a o 16.30 w naszym kościele, jasełka w wykonaniu młodzieży Gimnazjum nr 1 i zmiana tajemnic różańcowych.
  3. Kończy się okres Bożego Narodzenia, ale zgodnie z polską tradycją kolędy będziemy śpiewać do 2 lutego.
  4. W tym tygodniu dalszy ciąg wizyty duszpasterskiej, według porządku zamieszczonego w Gaude Mater i na stronie internetowej parafii lancut.przemyska.pl. Bardzo prosimy, o ile to jest możliwe,aby domownicy byli obecni podczas wizyty duszpasterskiej.
  5. Dziękujemy wszystkim, którzy zorganizowali Orszak Trzech Króli w naszym Mieście: Władzą Miasta, MDK, Dyrekcją Szkół i Przedszkoli, Policji oraz wszystkim którzy wzięli udział w tym wydarzeniu wiary.
  6. Za tydzień, w niedzielę 14 stycznia o godz. 16.30, zapraszamy do naszej świątyni, na koncert kolęd w wykonaniu Chóru Łańcuckiej Fary i Scholii Cracoviensis.
  7. W przyszłą niedzielę, taca na konserwację naszego kościoła wraz otoczeniem.
  8. W najnowszym numerze Niedzieli warto przeczytać artykuły: Świat bez miary; Ojca Bocheńskiego diagnoza i prognoza; Wobec czasu i wieczności i wiele innych. Gość zamieszcza wywiad z premierem Mateuszem Morawieckim Wychowałem się w trójkącie bermudzkim. Życzymy owocnej lektury.
  9. W tym tygodniu zmarła Stanisława Kucha. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie …
  10. Słowo Życia: Miły jest Bogu ten kto jest Mu posłuszny i postępuje sprawiedliwie (Dz 10,35).
7 stycznia 2018|