DWUNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 25 czerwca 2017r.

DWUNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 25 czerwca 2017r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś i przez ostanie dni czerwca, zapraszamy na nabożeństwaku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o 17.30.

2. Przy naszym kościele, kwestuje dziś Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta w Łańcucie, które prowadzi jadłodajne dla ubogich, bezdomnych i bezrobotnych. Przeprowadzenie kwesty jest związane z brakiem środków na bieżące funkcjonowanie kuchni. Bóg zapłać za wsparcie.

3. Zapraszamy wszystkich a szczególnie ludzi młodych na Przemyską Pieszą Pielgrzymkę z Łańcuta na Jasną Górę w dniach od 06 – 15 lipca b.r. Zapisy przyjmujemy w kancelarii parafialnej, w zakrystii po każdej Mszy św. Wszelkich informacji udziela przewodnik grupy ks. Wiktor Florek.Spotkanie organizacyjne odbędzie się dziś o godz. 17.00.

4. We wtorek czcimy Matkę Bożą Nieustającej Pomocy, jest to także dzień imienin Ks. Prałata Władysława Kenara. Dostojnego Solenizanta polecamy modlitwie parafian.

5. Również we wtorek o godz. 18.00 Msza św. i nabożeństwo o uzdrowienie i uwolnienie.

6. W czwartek uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 6.00; 7.30; 9.00; 15.15; 18.00. Ofiary zebrane na Mszach są przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

7. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca lipca. Zapraszamy na Mszę Świętą ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny o godz. 18.00 i procesję różańcową z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Odpowiedzmy na zaproszenie Matki Bożej licznym udziałem.

8. W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 zmiana tajemnic różańcowych.

9. W kiosku przy kościele można nabyć promowane tydzień temu bajki Marii Szulikowskiej. Zapraszamy także do lektury tygodników katolickich; Niedziela i Gość.

10. W tym tygodniu zmarli:  Bożena Krowicka, Teresa Probachta, Łucja Daszkiewicz, Zbigniew Babiarz, Łukasz Buszta. Dobry Jezu …

11. Słowo Życia: „Kto się przyzna do Mnie przed ludźmi, przyznam się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie. Lecz kto się Mnie zaprze przed ludźmi, tego zaprę się i Ja przed moim Ojcem” (Mt 10,33).

24 czerwca 2017|