Wielka Pokuta na Jasnej Górze

W sobotę, 15 października 2016 r. na Jasnej Górze odbędzie się Wielka Pokuta za wszystkie grzechy popełnione w Polsce. Zgłoszenia i zapisu dokonujemy w kancelarii Parafii Świętego Stanisława Bpa w Łańcucie, do czwartku 13 października (osobiście lub telefonicznie – w godzinach od 8.00 do 10.00, tel.: 17 225 28 73). Przy zapisie podajemy PESEL oraz uiszczamy wpłatę kosztów uczestnictwa – 60 zł. Wyjazd o godz. 5.00 z parkingu przy Miejskim Domu Kultury w Łańcucie.

 

 

Inicjatywa łączy wszystkie duchowości, wspólnoty i organizacje, organizatorzy kierują zaproszenie do wszystkich chętnych.

Naród Polski jest podzielony, dużo jest złości i zawiści. Wielu żyje w lęku, niepewności, w nałogach. To są skutki grzechów, które popełniliśmy, my i nasi przodkowie. Przez wspólną „Wielką Pokutę” możemy zmienić bieg historii. Historii każdego z nas i całego świata. To jest czas potężnej walki cywilizacji życia z cywilizacją śmierci. To chwila wymagająca szybkiej i jasnej odpowiedzi każdego z nas.

Spotkanie poprowadzi ks. Dominik Chmielewski, konferencje i modlitwę ojcowie Antonello Cadeddu i Henrique Porcu misjonarze z Brazylii oraz ks. Piotr Glas.

Mszy Świętej o godz. 16.30 będzie przewodniczył ks. abp Stanisław Gądecki, Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski.

Więcej informacji na stronie

wielkapokuta.pl 

9 października 2016|