Pożeganie księży wikariuszy ks. Pawła i ks. Sławomira

Na mocy decyzji Ks. Abpa Adama Szala z pracy duszpasterskiej w naszej parafii odchodzą Ks. Paweł Bajger Ks. Sławomir Nowak. Dali się poznać jako gorliwi pasterze. Niech Matka Najświętsza Pani Łańcucka prowadzi ich w dalszej posłudze Ludowi Bożemu. Bóg zapłać i Szczęść Boże!

Ks. Paweł Bajger, pracujący w naszej parafii od sierpnia 2013 roku został mianowany wikariuszem parafii pw. św. Jana Kantego w Niebocku.

Ks. Sławomir Nowak, pracujący w naszej parafii od sierpnia 2015 roku mianowany proboszczem parafii pw. św. Marcina w Krasiczynie.

Dziękujemy za pracę w naszej wspólnocie parafialnej i życzymy aby Pan Bóg błogosławił im na nowych placówkach.

 DCP 4814g

 

 Przeniesienie służbowe od swoich przełożonych zakonnych otrzymała także siostra Alberta Ścibior – Boromeuszka, pracująca w kancelarii parafialnej, której należą się duże słowa uznania za pełną poświęcenia i gorliwości pracę oraz siostry Serafitki Teresa i Ewelina. Życzymy im obfitości bożej łaski na nowych placówkach.

 

27 sierpnia 2016|