CZTERNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 3 lipca 2016r.

CZTERNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 3 lipca 2016r

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Rozpoczęliśmy wakacyjny miesiąc lipiec. Pozdrawiamy wszystkich, uczestników Eucharystii. Miło nam powitać w łańcuckiej Farze uczestników 42 Międzynarodowych Kursów Muzycznych. Życzymy udanego pobytu w naszym mieście i zapraszamy na spotkania z Chrystusem również w dni powszednie.

2. Dziś przy naszym kościele odbywa się kwesta na ŚDM w Krakowie. Dziękujemy wszystkim wspierającym młodych. Natomiast o godz. 17.00 zapraszamy wszystkich członków żywego różańca na zmianę tajemnic.

3. W środę po Mszy św. o godz. 7.30 wyrusza z Łańcuta grupa św. Urszuli w Pieszej Pielgrzymki z Przemyśla na Jasną Górę. Mszy św. na rozpoczęcie pielgrzymki, będzie przewodniczył Ks. Bp Stanisław Jamrozek.

4. W czwartek 7 lipca o godz. 17.30 rozpoczyna się nowenna przed Uroczystością Matki Bożej Szkaplerznej, która przygotuje nas do uroczystości odpustowych 16 lipca. Zapraszamy do udziału wszystkich, a szczególnie tych, którzy należą do szkaplerza oraz róż różańcowych. Przez cały czas nowenny Msza św. wieczorna przed cudownym obrazem Matki Bożej Szkaplerznej a po niej nowenna.

5. Zachęcamy do regularnego czytania prasy katolicką i przedłużenia prenumeraty Niedzieli.

6. W tym tygodniuw piątek patronuje nam św. Jan z Dukli patron naszej Archidiecezji. W piątek o godz. 17.30 zapraszamy na modlitwę do Bożego Miłosierdzia.

7. Za tydzień gościć będziemy O. Bogusława Żero misjonarza z Burundi w Afryce, natomiast taca będzie przeznaczona na cele parafialne (poprawa nagłośnienia w kościele parafialnym i w kościele filialnym na Kątach).

8. W środę o 18.00 w domu parafialnym odbywać się będą warsztaty na temat uzależnień. Zapraszamy.

9. Dyrekcja Zespołu Szkół nr 3 im. Kopernika w Łańcucie wraz ze Stowarzyszeniem Ekonomik, zaprasza absolwentów na Jubileusz 75 – lecia placówki, który odbędzie się 8 października br. Więcej informacji znajdziemy na stronie internetowej szkoły .

10. Słowo Życia: W sercach waszych niech panuje pokój Chrystusowy, słowo Chrystusa niech w was mieszka w całym swym bogactwie (Kol 3,15a.16a).

2 lipca 2016|