TRZECIA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 28 lutego 2016 r.

TRZECIA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU   –  28 lutego 2016r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś w naszej parafii gościmy panią Patrycję Hurlak, aktorkę, która mówi o sobie, że Pan Bóg przeprowadziłją przez Morze Czerwone i chociaż ziemi obiecanej jeszcze nie widzi, to do Egiptu wracać nie chce, bo On ją karmi manną. „Trzymając sztamę z Jezusem jestem najszczęśliwsza na świecie” – stwierdza.Dziękujemy za świadectwo wiary i nawrócenia. Zachęcamy do zakupu książki Pani Patrycji: Nawrócona wiedźma, w której opisuje historię swego nawrócenia, oraz książki Zakochani są wśród nas, która mówi o zwycięstwie Miłości w ludziach.

2. Do nawrócenia i przemiany życia, wzywa nas Ewangelia, dlatego wszystkich parafian zachęcamy do udziału w rekolekcjach wielkopostnych, które odbędą się od 19 do 22 marca. Program rekolekcji znajdziemy, w najnowszym numerze Gaude Mater i serwisie internetowym.

3. W procesie nawrócenia i przemiany życia, także pomagająnabożeństwa wielkopostne. Dlatego zapraszamy dziś o godz. 17.00 na gorzkie żale z nauką pasyjną, a pół godziny wcześniej na dróżki ku czci M.B. Bolesnej, w piątek zaś na drogę krzyżową.

4. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek spowiedź od godz. 17.00. O godz. 16.30 – Spotkanie Straży Honorowej Najśw. Serca Pana Jezusa, o 17.00 – Godzina Święta i o 17.30 – Nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej. W pierwszy piątek miesiąca do południa odwiedziny chorych z posługą kapłańską. Spowiedź od godz. 16.00. W sobotę po wieczornej Mszy Świętej odmówimy różaniec fatimski.

5. Ukazał się marcowy numer Gaude Mater. Dziękujemy wszystkim, którzy piszą do naszego miesięcznika, zachęcamy do lektury, oraz do czytania Niedzieli i Gościa.

6. Jutro o godz. 18.00 Msza św. i nabożeństwo o uwolnienie i uzdrowienie.

7. Zwracamy uwagę na wartościowy film pt.:Cierń Boga, jest to historia Jezusa widziana oczami apostołów. Film będzie można oglądnąć w Łańcucie w MDK 12 i 13 marca o godz. 19.00.

8. Za tydzień, młodzież będzie kwestować na ŚDM w Krakowie.

9. W tym tygodniu zmarł Bogdan Sinica. Dobry Jezu …

10. Słowo Życia: „Najmilsza jest mi modlitwa za nawrócenie grzeszników” – mówi Pan do św. S. Faustyny.

28 lutego 2016|