TRZECIA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 24 stycznia 2016r.

TRZECIA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 24 stycznia 2016r. 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dobiega końca Tydzień Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Jutrzejsze święto Nawrócenia Świętego Pawła, Apostoła Narodów, stanowi jego zwieńczenie. Pamiętajmy o modlitwie w intencji pełnego zjednoczenia chrześcijan i starajmy się budować jedność w naszych rodzinach i domach, wspólnotach, zakładach pracy, w parafii i naszym narodzie.

2. Zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu Chóru Łańcuckiej Fary, dziś o godz. 17.00.

3. Zakończyliśmy duszpasterskie odwiedziny kolędowe rodzin naszej parafii. Drodzy Parafianie, za Waszą życzliwość, za wszystkie spotkania, rozmowy pragniemy Wam wszystkim podziękować. Zapewniamy Was o naszej modlitwie. Serdeczne „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

4. We wtorek o godz. 18.00 Msza św. i nabożeństwo o uwolnienie i uzdrowienie, natomiast w środę spotkanie Akcji Katolickiej.

5. Zapraszamy woluntariuszy i zainteresowanych uczestnictwem w ŚDM w Krakowie na spotkanie w piątek po mszy św. wieczornej.

6. Parafialny Zespół Charytatywny ”Caritas” rozlicza bezpłatnie pity we wtorki i czwartki od godz. 15.30 do 17.30 w domu parafialnym. Zachęcamy, aby 1% podatku przekazywać na cele charytatywne, w tym m. in. na Caritas.

7. Czytajmy systematyczną prasę katolicką.

8. Słowo Życia:Wielka tkwi w Słowie Bożym moc i potęga, rodzi wiarę, jest światłem na drodze życia, podporą i siłą żywotną, źródłem czystym i stałym życia duchowego  (por. KO 21).

24 stycznia 2016|