Trzydziesta druga niedziela w ciągu roku 08.11.2015r.

TRZYDZIESTA DRUGA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 8 listopada 2015

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Swoimi modlitwami i ofiarami finansowymi pospieszmy z pomocą wyznawcom Chrystusa prześladowanym za wiarę w Syrii. Pamiętajmy, że nasza obojętność ich zabija. Możemy im pomóc między innymi poprzez wysłanie SMS o treści Ratuje pod numer 72405. Koszt to 2,46 zł.

2. Niech Pan Jezus będzie nagrodą dla wszystkich, którzy dbają w każdą drugą niedzielę miesiąca o naszą świątynię, składając ofiary na tacę. Bóg zapłać.

3. Dziś o godz. 17.00 wystawienie Najśw. Sakramentu, różaniec za zmarłych i zmiana tajemnic różańcowych. Na to nabożeństwo zapraszamy również tych, którzy w ostatnim czasie zdeklarowali swą gotowość przystąpienia do Żywego Różańca.

4. We wtorek po wieczornej Mszy św.  LectioDivina prowadzona przez ks. Sławomira Nowaka niedawnego Solenizanta, któremu składamy najlepsze życzenia imieninowe.

5. W środę  11 listopada  przeżywać będziemy Święto Niepodległości. Weźmy liczny udział we Mszy św. o godz. 9.30, która będzie sprawowana w intencji Ojczyzny. Po południu o godz. 16.00 w MDK odbędzie się koncert „Niech tradycją Naród rozbrzmiewa”. Natomiast wieczorem o godz. 18.00 Msza św. i spotkanie gimnazjalistów klas II w ramach przygotowania do bierzmowania.

6. W piątek o godz. 18.00 Msza św. i spotkanie Rycerzy Kolumba.

7. W najbliższą sobotę o godz. 18.00 nawiedzenie parafii przez kopię obrazu św. Rodziny z Papieskiego Instytutu Studiów nad Małżeństwem i Rodziną.

8. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 Msza św. dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

9. Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta w Łańcucie, dziękuje wszystkim, którzy 1 listopada na cmentarzu wsparli biednych i potrzebujących.

10. Stowarzyszenie Trzeźwościowe „Krokus” zaprasza na warsztaty na temat uzależnień, 13 listopada o godz. 17.00 do domu parafialnego.

11. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli do wieczności: Paweł Kwiecień, Julian Michna, Eugeniusz Sandomirski i Roman Kożuszek. Polećmy ich miłosierdziu Bożemu: „Wieczny odpoczynek…”.

12. Słowo Życia: Autentyczna religijność jest skromna, prosta, cicha, nieskora do oceniania. Ma w sobie coś z postawy ubogiej wdowy.

1 listopada 2015|