Dwudziesta ósma niedziela w ciągu roku – 11 października 2015 r. Ogłoszenia duszpasterskie

DWUDZIESTA ÓSMA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 11 Października

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Przeżywamy dziśXV Dzień Papieski pod hasłem: „Jan Paweł II – patronem rodziny”. W całej Polsce są zbierane ofiary do puszek na stypendia dla zdolnej młodzieży z niezamożnych i ubogich rodzin, organizowana przez Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Dziś o godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe.

2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na renowację witraży.

3. We wtorek czcimy bł. Honorata Koźmińskiego, w czwartek św. Teresę od Jezusa , dziewicę i doktora Kościoła, w piątek św. Jadwigę Śląską, a w sobotę św. Ignacego Antiocheńskiego.

4. W środę Dzień Edukacji Narodowej, w modlitwie pamiętajmy o nauczycielach. O godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe animować będą kandydaci do bierzmowania z klas II gimnazjum.

5. Za tydzień rozpoczyna się tydzień misyjny.

6. Siódmego Listopada organizowany będzie wyjazd na V Forum Charyzmatyczne do Krosna, koszt  50 zł, zapisy w kancelarii parafialnej.

7. W dniach 20-27 lutego organizowana jest pielgrzymka do Ziemi Świętej, informacje i zapisy u ks. Pawła lub w kancelarii parafialnej.

8. Zachęcamy do systematycznego czytanie prasy katolickiej.

9. W minionym tygodniu zmarli Stanisław Dubiel, Stanisława Moryś i Helena Rejman. Polećmy ich miłosierdziu Bożemu: „Wieczny odpoczynek…”.

10. Słowo Życia: „Dobroć jest cichym czynieniem tego, o czym inni mówią głośno”.

10 października 2015|