Pielgrzymka do Wiednia

24-27. 04. 2015

 

BRAK WOLNYCH MIEJSC!

piątek, 24 kwietnia :

Wyjazd 3.00 z parkingu przy MDK w Łańcucie. Przejazd do Bystrzycy pod Hostynem. Msza św. Zwiedzanie kalwarii autorstwa Duszana Jurkowicza. Przejazd do Lednic i zwiedzanie zespołu pałacowego i ogrodów Liechtensteinów. Przejazd do Bratysławy – zakwaterowanie ,obiadokolacja i nocleg.

sobota, 25 kwietnia :

Śniadanie w hotelu. Przejazd do Wiednia . Zwiedzanie Starego miasta i Hofburga – rezydencji Habsburgów . Msza w kościele św. Piotra w centrum na trasie zwiedzania. Belweder i budowle Hundertwassera. Przejazd do Schönbrunnu, zwiedzanie letniej rezydencji Habsburgów – apartamenty cesarskie. Powrót do hotelu w Bratysławie. Obiadokolacja i nocleg.

niedziela, 26 kwietnia :

Śniadanie w hotelu. Przejazd w dolinę Wachau . Zwiedzanie opactwa Gottweig . Msza św. Przejazd doliną Wachau przez Dürnstein do opactwa w Melku. Spacer po ogrodach i modlitwa w kościele klasztornym. Przejazd na Kahlenberg, panorama Wiednia i wizyta w kościele św. Józefa. Przejazd do miejscowości Św. Jur k/ Bratysławy, obiadokolacja i degustacja morawskich win w piwnicach winiarskich.    Powrót do hotelu, nocleg.  

poniedziałek, 27 kwietnia :

Śniadanie w hotelu, wykwaterowanie . Zwiedzanie Bratysławy – parlament, zamek, stare miasto. Msza św. w kościele w Bratysławie. Wyjazd w drogę powrotną do kraju. Powrót w późnych godzinach nocnych.

 

Świadczenia : – przejazd autokarem

                       – 3 x nocleg (pokoje 2 osobowe z łazienką i WC) Hotel Bratyslava

                       – 3 śniadania, 3 obiadokolacje w hotelu

                       – degustacja win morawskich

                        – przewodnik lokalny w Wiedniu

                       – pilot przewodnik na całej trasie (p. Stefan Soja)

                       – ubezpieczenie KL i NNW

Cena: 800 zł + 25 euro

Zapisy (imię, nazwisko PESEL, adres, nr dowodu osobistego) w kancelarii parafialnej lub u ks. Macieja Kandefera (tel. 660 432 100) Przy zapisie wpłata zaliczki w wysokości 500 zł. II rata – 300 zł do 9 kwietnia.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w dniu 9 kwietnia (czwartek) o godz. 19.00 w punkcie katechetycznym

27 lutego 2015|