ZMIANY PERSONALNE W PARAFII

Końcem wakacji pracę w naszej parafii zakończył ks. Mariusz Woźniczyszyn, który decyzją Księdza Arcybiskupa został mianowany administratorem parafii Poraż k. Sanoka. Księdzu Mariuszowi dziękujemy za roczną pracę w naszej Wspólnocie Parafialnej i życzymy aby Pan Bóg błogosławił mu w pracy na nowej placówce. Jednocześnie witamy nowego wikariusza Ks. mgra Tomasza Bednarza, który w miejsce Księdza Mariusza będzie katechetą w Szkole Podstawowej nr 2 oraz opiekunem ministrantów i lektorów. Ksiądz Tomasz urodził się w 1979 r., pochodzi z parafii Izdebki. Święcenia kapłańskie przyjął 30 maja 2004 roku.

Dotychczas pracował w parafiach: Sarzyna (2004 – 2007), Haczów (2007 – 2009), a ostatnio w Jarosławiu Kolegiacie (2009 – 2014). Księdzu Tomaszowi życzymy wielu łask Bożych i opieki Matki Bożej Szkaplerznej na czas posługi Łańcuckiej Farze.

We wspólnotach Sióstr nastapiła jedna zmiana, s. Pia – Serafitka została przeniesiona na placówkę do Warszawy – Choszczówki. Siostrze również dziękujemy za roczną posługę w naszej Parafii i ograniamy Ją modlitewną pamięcią.

24 sierpnia 2014|