25 NIEDZIELA ZWYKŁA „A” 20 września 2020 r.

 1. Dzisiejsza niedziela w sposób szczególny w Kościele jest poświęcona środkom społecznego przekazu, które mają wielki wpływ na rozwój kultury i kształcenie. Naszymi ofiarami wspieramy dziś nasze Archidiecezjalne Radio Fara.
 2. Trwa rok szkolny i katechetyczny. Zachęcamy też, aby poza nauką znaleźć właściwe miejsce dla swojego wzrostu duchowego i przyjaźni z Bogiem. Zapraszamy dzieci i młodzież do wspólnot oazowych, ministrantów, lektorów.
 3. W poniedziałek, święto Świętego Mateusza Apostoła i Ewangelisty. Przed Mszą św. o 17.30, spotykamy się na czwartkowej Nowennie do Matki Bożej Szkaplerznej, aby wypraszać potrzebne nam łaski.
 4. W przyszłą niedzielę, 27 września, w Kościele będziemy obchodzić 106. Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy oraz Światowy Dzień Turystyki.
 5. Spotkania formacyjne:
 • Poniedziałek: na Mszy św. Odnowa w Duchu Świętym
 • Wtorek: Kandydaci do bierzmowania z klas VI
 • Środa: kandydaci do bierzmowania z klas VII
 • Czwartek o 16.30 w sali teatralnej; klasy szkół średnich, zaś po Mszy klasy VIII
 • Piątek o 17.00 Oaza Dzieci Bożych, zaś po Mszy św. Oaza Młodzieżowa
 • Sobota o 9.00, ministranci i lektorzy
 • Niedziela o 10.00 w salce scholka dziecięca
 1. W piątek w godzinach od 16.00 do 18.00, spowiedź dla dzieci komunijnych i ich rodzin. Zaś w najbliższą sobotę o 11.00 uroczystość I Komunii Św.
 2. Serdeczne podziękowania składamy za ofiary składane na tacę oraz konto parafii.
 3. W sobotę, 10 października w ramach Diecezjalnej Pielgrzymki Róż Różańcowych, w naszej świątyni powitamy pielgrzymów ze wspólnot parafialnych naszego dekanatu Łańcut I. W tym roku nie pielgrzymujemy z całej diecezji do wybranego sanktuarium, lecz w łączności z ks. Arcybiskupem, pasterzem Diecezji, trwamy na modlitwie w wyznaczonych kościołach. Nasze spotkanie przeplecione będzie modlitwą na różańcu, by o 11.15 za pośrednictwem transmisji radiowej z Katedry Przemyskiej odmówić dziesiątek wraz z ks. Abp. Uroczysta Msza św. o 11.30. Program szczegółowy na gazetkach, kiosku oraz stronie parafialnej.
 4. W minionym tygodniu odszedł do wieczności Śp. Alfred TROJNIAR. Wieczny odpoczynek….
 5. Słowo Życia: „Czemu tu stoicie cały dzień bezczynnie? Odpowiedzieli mu: Bo nas nikt nie najął. Rzekł im: Idźcie i wy do winnicy”. (Mt 20)
19 września 2020|