CZWARTA NIEDZIELA WIELKANOCNA – 3 maja 2020 

  1. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele.
  2. Zapraszamy codziennie na nabożeństwo majowe o godz.17.30. Dziś nie ma zmiany Róż różańcowych ze względu na pandemię. Siostry i braci skupionych w żywym różańcu, prosimy, aby w tym miesiącu odmawiali kolejną tajemnicę.
  3. Trwamy na nowennie ku czci naszego patrona św. Stanisława Bpa, prosząc go o wstawiennictwo w intencjach naszej parafii i Ojczyzny.  
  4. W piątek uroczystość odpustowa ku czci św. Stanisława Bpa, patrona Polski i naszej parafii. Msze o godz. 6.00, 7.30, 9.00 i 18.00. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. 
  5. Rektorat WSD w Przemyślu zawiadamia, że 24 maja 2020 r. o godz. 10.30 odbędą się święcenia diakonatu. Wśród alumnów dopuszczonych do święceń znajduje się nasz parafianin – alumn Dawid Dubiel. Otoczmy Dawida modlitwą, a szczególnie będziemy to czynić podczas nowenny, którą rozpoczniemy 15 maja. Gdyby ktoś wiedział o jakiejkolwiek przeszkodzie do udzielenia alumnowi święceń jest zobowiązany do poinformowania. 
  6. Zachęcamy do czytania tygodnika Niedziela. Polecamy także Gościa i gratisowe Dobre Nowiny
  7. Drodzy Parafianie z serca Wam dziękujemy za Waszą odpowiedzialność za parafię i świątynię. Bóg zapłać także za ofiary na ołtarz św. Jana Pawła II w naszym kościele. Ołtarz został wykonany według projektu naszego parafianina pana mgra Wrzesława Żurawskiego. Projekt został zatwierdzonego przez komisję diecezjalną i wojewódzkiego konserwatora.  Panu Wrzesławowi składamy podziękowanie za wykonanie projektu i namalowanie obrazu św. Jana Pawła oraz fachową opiekę podczas prac kamieniarskich, wszystkie te prace wykonał gratisowo. Bóg zapłać. Wkrótce zostanie wstawiony obraz w specjalnie przygotowywanej ramie. Wszystkich ofiarodawców i parafian zawierzamy Bogu w modlitwie różańcowej o godz. 20.30.
  8. Informujemy, że 11 maja odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Szczegóły podamy za tydzień.   
  9.  W tym tygodniu zmarła Wiesława Sito. Dobry Jezu…
  10. Słowo Życia: To się Bogu podoba, jeżeli dobrze czynicie, a znosicie cierpienia (1P 2,20b). 
2 maja 2020|