SIÓDMA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 24 lutego 2019r.

 1. Dziś w naszej parafii gościmy ks. Grzegorza wikariusza z Jedlicza, który głosi Słowo Boże i wraz z parafianami proszą o wsparcie na rzecz budowy kościoła filialnego. Bóg zapłać wszystkim, którzy złożą dar serca na ten cel.
 2. Dziś w hali MOSiR w Łańcucie odbędzie się III Charytatywny Turniej Piłki Nożnej o puchar Burmistrza Łańcuta, na rzecz Domu Dziennego Pobytu Caritas. Podczas turnieju zostanie ogłoszony najlepszy sportowiec i trener Łańcuta za rok 2018. Rozpoczęcie o godz. 14.30. Serdecznie zapraszamy.
 3. W poniedziałek o 18.00 Msza św. z nabożeństwem uwielbienia i uzdrowienia.
 4. W środę o 18.00 Msza św. i spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania z klas VII a w czwartek z klas VI. Obecność obowiązkowa.
 5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w czwartek od 17.00 i w piątek od 16.00. W czwartek o 16.30 Godzina Święta Straży Honorowej Najśw. Serca Pana Jezusa, a o 17.30 Nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej.
 6. W piątek do południa odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną, a wieczorem po Mszy św. spotkanie Straży N.S.P.J.
 7. W najbliższy piątek zapraszamy na darmowe porady prawne dotyczące stwierdzenia nieważności małżeństwa. Porady będą udzielane w Kancelarii Parafialnej w godz. 16-17.30.
 8. W I sobotę po Eucharystii o godz. 18.00, wystawienie Najśw. Sakramentu i różaniec.
 9. W sobotę o godz. 10.00 rozpoczną się warsztaty biblijne; Jak czytać Pismo święte?, które prowadzi ks. prof. St. Haręzga z Przemyśla. Zapraszamy liderów poszczególnych grup i wspólnot apostolskich działających przy parafii, oraz zainteresowanych pogłębioną lekturą Słowa Bożego. W spotkaniu, które odbywać się będzie w Domu Caritas, uczestniczyć będą przedstawiciele parafii z naszego Plan spotkania jest zamieszczony na stronie internetowej naszej parafii.
 10. Zachęcamy do czytania tygodników Niedziela i Gość. Najnowszy numer Niedzieli zawiera wiele cennych artykułów; między innymi pisze o wierze św. Jana Pawła i Sługi Bożego Stefana kardynała Wyszyńskiego, oraz o konieczności powrotu do Europy Christi.
 11. W tym tygodniu zmarli: Janina Welc i Roman Czuwyt. Dobry Jezu a nasz Panie, daj im wieczne odpoczywanie.
 12. Słowo Życia: Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj!
23 lutego 2019|