Terminarz wizyty duszpasterskiej

2 stycznia 2019 – ŚRODA g.15.30 -21.00

ul. Kraszewskiego 222 – 300,
ul. Kraszewskiego 302-440 – prawa, 237 – 207 lewa,
ul. Cetnarskiego (domy prywatne), ul. Podwale, ul. Sienkiewicza,
ul. Cetnarskiego 30,
ul. Cetnarskiego 32, 34.

 

3 stycznia 2019 – CZWARTEK g.15.30 –21.00

ul. Dolniańska; ul. Łysa Góra,
ul. Wąska, ul. 29 listopada,
ul. Konopnickiej 13-37,
ul. Bohaterów, ul. Konopnickiej 1-12,
ul. Dominikańska, ul. Farna, ul. Rejtana.

 

5 stycznia 2019 – SOBOTA g.10.00 –17.00

Os. Maczka blok 15 (1-20),
Os. Maczka blok 16 (1-20),
Os. Maczka blok 17  (1-30),
Os. Maczka blok 18 (1-20),
Os. Maczka blok 18 (21-45).

 

7 stycznia 2019 – PONIEDZIAŁEK g.15.30 -21.00

Os. Maczka blok 14 (1-20),
Os. Maczka blok 19 (1-20),
Os. Maczka blok 19 (21-45),
Os. Maczka blok 20 (1-20),
Os. Maczka blok 20 (21-45).

 

8 stycznia 2019 – WTOREK g.15.30 –21.00

os. Wyszyńskiego blok 45; blok 47 (1-8),
os. Wyszyńskiego blok 47 (9-16), blok 49,
os. Wyszyńskiego blok 43,
ul. Wyszyńskiego (strona nieparzysta),
ul. Wyszyńskiego (strona parzysta).

 

9 stycznia 2019 – ŚRODA g.15.30 –21.00

ul. Paderewskiego, ul. 3 Maja, ul. Armii Krajowej,
ul. Kwiatowa,
ul. Mickiewicza blok,
ul. Żardeckiego (24),
ul. Piłsudskiego.

 

10 stycznia 2019 – CZWARTEK g.15.30 –21.00

Os. 3 Maja blok 2,
Os. 3 Maja blok 3 (1-15), ul. Mickiewicza (domy prywatne),
Os. 3 Maja blok 3 (16-50),
Os. 3 Maja blok 9,
Os. 3 Maja blok 10.

 

11 stycznia 2019 – PIĄTEK g.15.30 –21.00

Os. 3 Maja blok 4 (1-22),
Os. 3 Maja blok 4 (23-44),
Os. 3 Maja blok 4 (45-66),
Os. 3 Maja blok 5,
Os. 3 Maja blok 6.

 

12 stycznia 2019 – SOBOTA g.10.00 –17.00

Os. Armii Krajowej blok 35, ul. Traugutta,
Os. Armii Krajowej blok 37,
Os. Armii Krajowej blok 39,
Os. Armii Krajowej blok 41, ul. Narutowicza,
Os. Armii Krajowej blok 43.

 

14 stycznia 2019PONIEDZIAŁEK g.15.30 –21.00

Os. Armii Krajowej blok 45, ul. Sokoła blok 6,
Os. Armii Krajowej blok 47, ul. Sokoła (domy prywatne),
Os. 3 Maja blok 7,
Os. 3 Maja blok 8,
ul. Matejki, ul. Piłsudskiego (domy na osiedlu).

 

15 stycznia 2019 – WTOREK g.15.30 –21.00

Os. Podwale blok 3,
Os. Podwale blok 9,
Os. Podwale blok 7,
Os. Podwale (blok 1), ul. Wałowa,
Słowackiego (domy prywatne), ul. Kilińskiego.

 

16 stycznia 2019 – ŚRODA g.15.30 –21.00

ul. Słowackiego (blok 6, 13-31),
ul. Tkacka, ul. Słowackiego (blok 6, 1-12),
ul. Wyspiańskiego, ul. Rodziewiczówny (strona parzysta),
ul. 
Pola, ul. Rodziewiczówny (strona nieparzysta),
Domy i mieszkania, w których nie było kolędy w wyznaczonym dniu i wszystkie dodatkowe.

1 stycznia 2019|