DWUDZIESTA TRZECIA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 9 września 2018r.

 

  1. Dziś rozpoczyna się tydzień wychowania pod hasłem: „W poszukiwaniu drogi”. Każdego dnia w tym tygodniu o godz. 18.00 zapraszamy rodziców wraz z dziećmi na Mszę św. i modlitwę. Jutro zapraszamy rodziców i kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjum, we wtorek rodziców i kandydatów do bierzmowania z klas VIII S.P., w środę rodziców i kandydatów do bierzmowania z klas VII S.P, a w czwartek rodziców i kandydatów do bierzmowania z klas VI S.P. Natomiast w piątek rodziców i dzieci klas I S.P. wraz z tornistrami, które zostaną pobłogosławione z racji rozpoczęcia nauki. W przyszłą niedziele o 16.00 Msza św. dla dzieci klas III i ich rodziców na rozpoczęcie formacji przed I Komunią św.
  2. W nadchodzący piątek, 14 września, przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego a w sobotę wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.
  3. We wtorek 11 września, o 17.30 zapraszamy na różaniec w intencji Ojczyzny. Po wieczornej eucharystii spotkanie Akcji Katolickiej.
  4. Ukazał się wrześniowy numer naszego miesięcznika Gaude Mater. Zapraszamy do lektury, jak również Niedzieli i Gościa.
  5. Z serca dziękujemy wszystkim ofiarodawcą, którzy troszczą się o naszą świątynię i dziś złożyli dar ołtarza na jej renowację. Niech Pan stokrotnie wynagrodzi hojność serca. Bóg zapłać.
  6. W tym tygodniu zmarł Stefan Kruczek. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie …
  7. Słowo Życia: Odwagi! Nie bójcie się! Oto sam Bóg w Jezusie Chrystusie przychodzi, by was zbawić. Otwórzcie się na Jego miłość i łaskę.
8 września 2018|