Przyjęcie do Dzieci Maryi

W niedzielę 14 grudnia w czasie Mszy św. o godzinie 11.00 do grona Dzieci Maryi zostało przyjętych 6 dziewczynek. Przez 4 miesiące przygotowywały się do tej uroczystej chwili. Jako znak przynależności do Maryi dziewczynki otrzymały medaliki Matki Bożej Niepokalanej. Grupa DSM w naszej parafii liczy 10 dzieci. Spotkania odbywają się w czwartki o godzinie 17.00, po nich dziewczynki uczestniczą w nowennie do Matki Bożej Szkaplerznej Pani Łańcuckiej. Do grona DSM dołączyły: Małgorzata Gęsicka kl. I, Aleksandra Rudy kl. II, Urszula Wais kl. II, Andżelika Bzdek kl. III, Wiktoria Iskara kl. III, Aleksandra Stopa kl. VI. Dziękuję serdecznie Rodzicom za przyprowadzanie dzieci na spotkania i zaangażowanie oraz serce. Niech Maryja Matka Niepokalana otacza Wasze Rodziny swoją Matczyną troską. Serdecznie zapraszamy do naszej wspólnoty DSM w czwartki o godz. 17.00 w salce domu parafialnego. [s. Ewelina]

14 grudnia 2014|